USA
21.03.00, 24 lat
21.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alessandra Crump vs. Siqi Cao - Wzajemne mecze
14.10.18 | 1. runda klasyf. | Siqi Cao | Alessandra Crump | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Santa Margherita | ceglana |
Alessandra Crump form & Siqi Cao form
Alessandra Crump - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - krecz | szczegóły meczu |
Siqi Cao - ostatnie mecze
W25 Hong - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.20 Klasyf. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Ho Ka Henrietta Wong | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
30.12.19 1. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
03.11.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xiaochuan Nie | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyue Sun | 6-2, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
23.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 3-6, 0-1, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
18.09.19 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 2-4, - Siqi Cao - krecz | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
14.09.19 Półfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 6-73, 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.09.19 2. runda | vs. Mana Kawamura | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Jiayun Zhu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Jia Yi Dong | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mengxin Zhai | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Si Qi Liu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Mei Xu Wu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Lou Brouleau | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuxuan Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.19 Klasyf. | vs. Xuliu Sun | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Cong Ying Zhao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Xiaodi You | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Qiu Yu Ye | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |