MECZ
05.09.18 | 1. runda | Sinja Kraus | Reka Zadori | 6-4, 6-0 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sinja Kraus | Reka Zadori | |
1. podanie % | 22/48 (46%) | 35/59 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/22 (68%) | 24/35 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/26 (65%) | 4/24 (17%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/59 (53%) | 16/48 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Double foul | 0 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wegry
09.05.01, 22 lat
09.05.01, 22 lat
Sinja Kraus vs. Reka Zadori - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Sinja Kraus | Reka Zadori | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Sinja Kraus form & Reka Zadori form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Reka Zadori - ostatnie mecze
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Alexa Pirok | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Baja - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 7-65, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Barbare Eristavi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.11.18 Klasyf. | vs. Marie Mettraux | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Vidovic | 6-3, 6-75, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Natasa Luzajic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Anna Bondar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Zoe Hives | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Gyor - ceglana | ||||
02.05.17 1. runda | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szeged - ceglana | ||||
13.06.16 1. runda klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |