MECZ
01.09.18 | 2. runda klasyf. | Sinja Kraus | Jana Bojovic | 6-1, 6-0 | Szekesfehervar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sinja Kraus vs. Jana Bojovic - Wzajemne mecze
01.09.18 | 2. runda klasyf. | Sinja Kraus | Jana Bojovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Szekesfehervar | ceglana |
Sinja Kraus form & Jana Bojovic form
Sinja Kraus - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.23 Finał | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu |
Jana Bojovic - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.12.23 Półfinał | vs. Rada Zolotareva | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 6-1, 1-0, Natalija Senic - krecz | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 Finał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 Półfinał | vs. Basak Eraydin | Basak Eraydin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.12.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Anamaria Federica Oana | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Dimitra Pavlou | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Denisa Hindova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Suana Tucakovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-2, Bojana Marinkovic - krecz | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mia Popovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Elena Pridankina | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 7-63, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 4-1, Karola Patricia Bejenaru - krecz | szczegóły meczu |