Chiny
19.01.97, 27 lat
19.01.97, 27 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
25.02.94, 30 lat
25.02.94, 30 lat
Jiaqing Mo vs. Sinhee Kim - Wzajemne mecze
11.07.16 | 1. runda klasyf. | Sinhee Kim | Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Jiaqing Mo form & Sinhee Kim form
Jiaqing Mo - ostatnie mecze
Hong Kong - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jiangmen - twarda | ||||
02.03.15 Klasyf. | vs. Lingwei Kong | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.15 2. runda klasyf. | vs. Yihong Li | 6-4, Yihong Li - krecz | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
24.03.14 2. runda klasyf. | vs. Chen Lu Wu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sant Jordi - twarda | ||||
11.11.13 2. runda klasyf. | vs. Angelina Klimova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |
Sinhee Kim - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Heejin Han | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Sun Min Ha | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gimcheon - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Dabin Kim | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
13.06.18 1. runda | vs. Sang Hee Park | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
05.06.18 Klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 1-3, - Sinhee Kim - krecz | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ji Min Park | 7-5, 6-75, 6-2 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, - Sinhee Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
05.06.17 Klasyf. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
01.06.17 2. runda | vs. You-Na Sul | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.06.17 Ćwierćfinał | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.05.17 1. runda | vs. Chin-Wei Chan | 6-2, Chin-Wei Chan - krecz | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.16 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Alicia Smith | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ye Ji Jo | 6-0, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Frederikke Svarre | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |