Rosja
21.12.00, 23 lat
21.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwajcaria
13.06.99, 24 lat
13.06.99, 24 lat
Sofya Treshcheva vs. Sina Zuger - Wzajemne mecze
28.01.18 | 2. runda klasyf. | Sina Zuger | Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Sofya Treshcheva form & Sina Zuger form
Sofya Treshcheva - ostatnie mecze
Kazan - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Darya Mukhina | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 6-74, 7-65 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Kristina Sorokolet | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maryna Kolb | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Anastasia Kulikova | 6-77, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lizi Morgoshia | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Anastasia Frolova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.03.18 1. runda | vs. Valeriya Pogrebnyak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.18 Klasyf. | vs. Viktoriia Kalinina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.18 1. runda klasyf. | vs. Sadafmoh Tolibova | 3-6, 6-4, 4-0, Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Sina Zuger | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 6-73, 6-3, 3-0, Anastasia Sukhotina - krecz | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.01.18 1. runda | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 7-67, 6-74 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
09.08.17 1. runda | vs. Dana Kremer | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Mariya Ponomareva | 3-6, 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.08.17 Klasyf. | vs. Natalia Nikolopoulou | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
03.08.17 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Neslihan Demirci | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.07.17 Klasyf. | vs. Lidya Yargovan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
06.02.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Svecova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Sina Zuger - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
20.04.21 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.21 1. runda klasyf. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.02.18 1. runda | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
12.02.18 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.02.18 Klasyf. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
22.01.18 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
13.11.17 Klasyf. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Yifei Yang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |