Czechy
28.04.00, 23 lat
28.04.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anna Markvartova vs. Sina Herrmann - Wzajemne mecze
31.03.18 | 1. runda klasyf. | Sina Herrmann | Anna Markvartova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Anna Markvartova form & Sina Herrmann form
Anna Markvartova - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Pia Lovric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
26.07.18 1. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.18 Klasyf. | vs. Cristina Moroi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Melounova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Katerina Stloukalova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Sina Herrmann - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |