INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Valeriya Urzhumova vs. Simona Waltert - Wzajemne mecze
29.09.18 | 2. runda klasyf. | Simona Waltert | Valeriya Urzhumova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Valeriya Urzhumova form & Simona Waltert form
Valeriya Urzhumova - ostatnie mecze
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Corinna Dentoni | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 Półfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Cemre Anil | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Essen - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.19 Klasyf. | vs. Anhzelika Isaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultonova Nilufar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.19 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Maria Manilova | 6-75, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Frolova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
23.01.19 1. runda | vs. Yana Sizikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.19 Klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
21.01.19 1. runda klasyf. | vs. Alena Kubanova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.11.18 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Oslo - halowa | ||||
21.10.18 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.10.18 1. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ingrid Neel | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Simona Waltert - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
14.08.23 1. runda | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |