MECZ
18.08.14 | 2. runda klasyf. | Simona Ionescu | Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-2 | Bucharest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.08.98, 25 lat
13.08.98, 25 lat
Simona Ionescu vs. Ana-Maria Gavrilovici - Wzajemne mecze
18.08.14 | 2. runda klasyf. | Simona Ionescu | Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Bucharest | ceglana |
Simona Ionescu form & Ana-Maria Gavrilovici form
Simona Ionescu - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Selma Cadar | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 Klasyf. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Sandra Maria Dafincescu | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Maya Tahan | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Conard | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Karolina Novotna (1997) | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Dominique Covington | 6-73, - Simona Ionescu - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.12.16 1. runda klasyf. | vs. Caitlyn Williams | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.16 Klasyf. | vs. Yaroslava Gadiatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda | vs. Alexandra Zaicenco | 7-66, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.16 2. runda klasyf. | vs. Anna-Giulia Remondina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Desirae Krawczyk | 6-76, 0-3, - Simona Ionescu - krecz | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Teodora Stinga | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
26.07.16 1. runda | vs. Julieta Estable | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
19.07.16 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
08.07.16 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Marchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.16 2. runda | vs. Teodora Stinga | 6-78, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.07.16 1. runda | vs. Miriana Tona | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
31.05.16 1. runda | vs. Irina Fetecau | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Galati - ceglana | ||||
24.05.16 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.04.16 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Emily Arbuthnott | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
23.03.16 1. runda | vs. Agnes Bukta | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.16 2. runda | vs. Natsumi Chimura | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.16 1. runda | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.12.15 1. runda | vs. Julie Noe | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda | vs. Camelia-Elena Hristea | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Ana-Maria Gavrilovici - ostatnie mecze
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Chiara Fornasieri | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Rachelle Starreveld | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Ioana Pastoric | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Grace Levelston | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
21.06.22 1. runda | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Montemor - twarda | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 Klasyf. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.16 2. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Tania Andrada Mare | 5-7, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ariana Saki | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Ioana Gaspar | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 4-6, 6-1, 6-71 | szczegóły meczu |