MECZ
27.09.14 | Klasyf. | Silvia Soler-Espinosa | Varvara Lepchenko | 1-6, 7-5, 6-2 | Beijing | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Silvia Soler-Espinosa | Varvara Lepchenko | |
1. podanie % | 54/92 (59%) | 60/79 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/54 (59%) | 32/60 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/38 (39%) | 7/19 (37%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 7/11 (64%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/79 (51%) | 45/92 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/171 (51%) | 84/171 (49%) |
Double foul | 5 | 3 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Silvia Soler-Espinosa vs. Varvara Lepchenko - Wzajemne mecze
20.03.17 | 1. runda klasyf. | Varvara Lepchenko | Silvia Soler-Espinosa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Miami | twarda |
27.09.14 | Klasyf. | Silvia Soler-Espinosa | Varvara Lepchenko | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Beijing | twarda |
Silvia Soler-Espinosa form & Varvara Lepchenko form
Silvia Soler-Espinosa - ostatnie mecze
Charleston - ceglana | ||||
30.03.19 1. runda klasyf. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Launceston - twarda | ||||
29.01.19 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
25.01.19 Ćwierćfinał | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.19 2. runda | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.19 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
01.01.19 1. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
31.12.18 Klasyf. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.12.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seoul - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
10.09.18 Klasyf. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.18 2. runda klasyf. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
30.08.18 Ćwierćfinał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gstaad - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Varvara Lepchenko - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Sara Daavettila | 2-6, 0-2, - Varvara Lepchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
07.03.24 3. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Spring - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Iva Jovic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Allura Zamarripa | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shannon Lam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Elizabeth Ionescu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Claire Liu | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Carol Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Solana Sierra | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Iryna Shymanovich | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 6-72, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Clervie Ngounoue | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 7-66, 2-0, Whitney Osuigwe - krecz | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Romina Ccuno | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Solana Sierra | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Francesca Mattioli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
16.11.23 3. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Katarina Jokic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Panna Udvardy | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-2, 4-1, Louisa Chirico - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kalli Minor | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 0-1, - Varvara Lepchenko - krecz | szczegóły meczu |