MECZ
08.05.19 | 1. runda | Shuyue Ma | Mai Minokoshi | 6-3, 6-3 | W60 Luan | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shuyue Ma | Mai Minokoshi | |
1. podanie % | 20/43 (47%) | 34/50 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 17/34 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/6 (100%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/50 (60%) | 17/43 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/93 (60%) | 37/93 (40%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mai Minokoshi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mai Minokoshi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Mai Minokoshi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Shuyue Ma | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Mai Minokoshi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mai Minokoshi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Mai Minokoshi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mai Minokoshi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mai Minokoshi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Mai Minokoshi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shuyue Ma vs. Mai Minokoshi - Wzajemne mecze
08.05.19 | 1. runda | Shuyue Ma | Mai Minokoshi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W60 Luan | twarda |
25.05.18 | Ćwierćfinał | Shuyue Ma | Mai Minokoshi | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Baotou | ceglana |
Shuyue Ma form & Mai Minokoshi form
Shuyue Ma - ostatnie mecze
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.23 2. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu |
Mai Minokoshi - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |