INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Xuliu Sun vs. Shuo Feng - Wzajemne mecze
12.03.19 | Klasyf. | Shuo Feng | Xuliu Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Shenzhen | twarda |
05.04.18 | 2. runda | Shuo Feng | Xuliu Sun | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Nanjing | twarda |
23.10.17 | Klasyf. | Xuliu Sun | Shuo Feng | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Liuzhou | twarda |
04.07.17 | 1. runda | Xuliu Sun | Shuo Feng | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Anning | ceglana |
22.06.17 | 2. runda | Xuliu Sun | Shuo Feng | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Anning | ceglana |
Xuliu Sun form & Shuo Feng form
Xuliu Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Eri Hozumi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 0-6, - Xuliu Sun - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 7-5, Valeria Savinykh - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Ying Zhang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.19 2. runda klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
29.09.19 Finał | vs. Wushuang Zheng | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.19 Półfinał | vs. Yexin Ma | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Jiaxi Lu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Holly Verner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Qianqian Zhao | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Xinyun Han | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 6-2, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Ziyue Sun | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Amy Zhu | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jia Qi Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Ziyi Yang | 6-3, 6-76, 10-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Siqi Cao | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyi Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
20.07.19 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Shuo Feng - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |