MECZ
17.05.11 | 1. runda | Shuai Zhang | Pauline Parmentier | 6-2, 6-4 | Strasbourg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Shuai Zhang | Pauline Parmentier | |
1. podanie % | 45/61 (74%) | 31/61 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/45 (69%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/16 (31%) | 11/30 (37%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/61 (51%) | 25/61 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shuai Zhang vs. Pauline Parmentier - Wzajemne mecze
16.05.16 | 1. runda | Pauline Parmentier | Shuai Zhang | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
10.03.16 | 1. runda | Shuai Zhang | Pauline Parmentier | 7-65, Pauline Parmentier - krecz | szczegóły meczu | Indian Wells | twarda |
17.05.11 | 1. runda | Shuai Zhang | Pauline Parmentier | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Strasbourg | ceglana |
02.05.11 | Ćwierćfinał | Pauline Parmentier | Shuai Zhang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Cagnes Sur | ceglana |
Shuai Zhang form & Pauline Parmentier form
Shuai Zhang - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Daria Saville | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Mai Hontama | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Montreal - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Anna Blinkova | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-6, - Shuai Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Donna Vekic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Birmingham - trawiasta | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham - trawiasta | ||||
12.06.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
03.04.23 1. runda | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
10.03.23 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 0-3, - Shuai Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.23 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
14.02.23 1. runda | vs. Petra Kvitova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
06.02.23 1. runda | vs. Anett Kontaveit | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
02.02.23 2. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Madison Brengle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
23.01.23 4. runda | vs. Karolina Pliskova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.23 3. runda | vs. Katie Volynets | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.01.23 2. runda | vs. Petra Martic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.23 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-1, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
02.01.23 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 7-5, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.12.22 Ćwierćfinał | vs. Anhelina Kalinina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.12.22 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.22 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
07.12.22 1. runda | vs. Alycia Parks | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Pauline Parmentier - ostatnie mecze
Paris - ceglana | ||||
29.09.20 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda | vs. Magda Linette | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.07.20 1. runda | vs. Clara Burel | 6-4, 3-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
20.07.20 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 5-4 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
13.07.20 1. runda | vs. Amandine Hesse | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Myrtille Georges | 0-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
Lyon - halowa | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Daria Kasatkina | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Salma Djoubri | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
09.02.20 Klasyf. | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Qiang Wang | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Greetje Minnen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.12.19 1. runda | vs. Caroline Garcia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
10.11.19 | vs. Ajla Tomljanovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Sorana Cirstea | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Stefanie Voegele | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
26.09.19 Ćwierćfinał | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.09.19 2. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New Haven - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Lauren Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 3. runda | vs. Ann Li | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.09.19 2. runda | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |