MECZ
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Shiran Arol Wiegand | Ioana Toanchina | 6-3, 6-2 | Targu Jiu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
23.01.98, 26 lat
23.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
13.07.98, 25 lat
13.07.98, 25 lat
Shiran Arol Wiegand vs. Ioana Toanchina - Wzajemne mecze
25.07.16 | 1. runda klasyf. | Shiran Arol Wiegand | Ioana Toanchina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Targu Jiu | ceglana |
Shiran Arol Wiegand form & Ioana Toanchina form
Shiran Arol Wiegand - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - krecz | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ioana Toanchina - ostatnie mecze
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 7-5, 6-74, 2-10 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Iulia Savescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ilieva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Miletic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Cristina Bajescu | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Mia Mijatovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 Klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vukota | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Adriana Sosnovschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Cazacu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Targu Jiu - ceglana | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |