MECZ
24.05.16 | 1. runda | Shiran Arol Wiegand | Alexandra Riley | 6-3, 7-5 | Tel Aviv | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shiran Arol Wiegand | Alexandra Riley | |
1. podanie % | 41/65 (63%) | 48/79 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/41 (51%) | 21/48 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/24 (50%) | 12/31 (39%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 5/8 (63%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/79 (58%) | 32/65 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 79/144 (55%) | 64/144 (44%) |
Double foul | 7 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
23.01.98, 26 lat
23.01.98, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Shiran Arol Wiegand vs. Alexandra Riley - Wzajemne mecze
24.05.16 | 1. runda | Shiran Arol Wiegand | Alexandra Riley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Shiran Arol Wiegand form & Alexandra Riley form
Shiran Arol Wiegand - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marwa Hakimi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.21 2. runda klasyf. | vs. Sumin Kim | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
25.10.21 Klasyf. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Netanya - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Aglaya Zaynieva | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Valentina Ryser | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-2, 3-1, Alica Rusova - krecz | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Tali Malykhin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Shahar Biran | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.10.18 Klasyf. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 6-1, Andreia Beberechi - krecz | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
08.10.18 Klasyf. | vs. Emily Seibold | 1-6, - Shiran Arol Wiegand - krecz | szczegóły meczu | |
06.10.18 2. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.10.18 1. runda | vs. Ilana Tetruashvili | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.09.18 Klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.09.18 Klasyf. | vs. Varvara Kuznetsova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 Klasyf. | vs. Sean Lodzki | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Madeleine Kobelt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Evgenia Kokkinaki | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu |
Alexandra Riley - ostatnie mecze
Cali - ceglana | ||||
28.01.23 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - ceglana | ||||
24.11.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.11.22 2. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Calgary - halowa | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Bucaramanga - ceglana | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
04.06.22 1. runda | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Santiago - ceglana | ||||
08.11.21 1. runda | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.11.21 Klasyf. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
05.10.21 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Medellin - ceglana | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ibague - ceglana | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
13.07.21 1. runda klasyf. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.20 1. runda | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
17.01.20 2. runda | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pretoria - twarda | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |