MECZ
17.05.16 | 1. runda | Shir Azran | Naomi Totka | 4-6, 6-3, 6-4 | Tel Aviv | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shir Azran | Naomi Totka | |
1. podanie % | 80/121 (66%) | 64/108 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/80 (58%) | 36/64 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/41 (37%) | 15/44 (34%) |
Zdobyte break-ball | 9/17 (53%) | 7/22 (32%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/108 (53%) | 60/121 (50%) |
Zdobyte punkty – razem | 118/229 (52%) | 111/229 (48%) |
Double foul | 7 | 10 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
29.04.98, 25 lat
29.04.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Shir Azran vs. Naomi Totka - Wzajemne mecze
17.05.16 | 1. runda | Shir Azran | Naomi Totka | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
04.05.15 | 1. runda | Naomi Totka | Shir Azran | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | Ashkelon | twarda |
Shir Azran form & Naomi Totka form
Shir Azran - ostatnie mecze
W25 Raanana - twarda | ||||
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Mika Buchnik | 1-6, - Shir Azran - krecz | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Rotem Sabag | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
06.10.21 1. runda | vs. Erica Oosterhout | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.10.21 Klasyf. | vs. Ella Ecker | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Liga Dekmeijere | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yara Abed | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Matusova | 4-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
19.06.17 1. runda | vs. Ella Taylor | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Gaya Solomon | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Sophie Gerits | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
20.03.17 Klasyf. | vs. Michaela Boev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Mila Popivoda | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
13.03.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Shelomentseva | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Mia Rabinowitz | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.11.16 Klasyf. | vs. Ania Hertel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.11.16 2. runda klasyf. | vs. Pamela Cohen | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Melis Sezer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 Klasyf. | vs. Alona Kruglov | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
28.09.16 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Inbar Cohen | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Shani Gatterer | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
23.09.16 Ćwierćfinał | vs. Helene Scholsen | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.09.16 2. runda | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Adi Spiegelman | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Jennifer Zerbone | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Naomi Totka - ostatnie mecze
Cairo - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Nina Stadler | 3-6, - Naomi Totka - krecz | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Laura Sainsbury | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
26.11.17 Finał | vs. Chanel Simmonds | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.11.17 Półfinał | vs. Leonie Kung | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Alicia Barnett | 7-5, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dakar - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.11.17 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.11.17 2. runda | vs. Romy Koelzer | - Naomi Totka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
07.11.17 1. runda | vs. Sang Hee Park | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Alise Cernecka | 7-63, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.17 1. runda | vs. Eva Siska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jule Niemeier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.17 2. runda | vs. Margaux Bovy | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.10.17 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.17 1. runda | vs. Yuqi Sheng | 7-66, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Maria Petrovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Martina Petrovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Jounieh - ceglana | ||||
29.09.17 Ćwierćfinał | vs. Clothilde De Bernardi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.17 2. runda | vs. Daria Solovyeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.17 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.09.17 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |