Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
10.08.99, 24 lat
10.08.99, 24 lat
Shilin Xu vs. Sharmada Iyer - Wzajemne mecze
13.11.17 | 2. runda klasyf. | Shilin Xu | Sharmada Iyer | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Shilin Xu form & Sharmada Iyer form
Shilin Xu - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 Klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
16.02.21 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.06.20 1. runda | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Las - twarda | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
11.02.20 Klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
24.01.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.20 2. runda | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Sharmada Iyer - ostatnie mecze
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Sophia Grippo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wesley Chapel - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
08.01.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Bordes Caselles | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solapur - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 7-65, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Shilin Xu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Charity Johns | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda klasyf. | vs. Jessica Plazas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Christina Jordan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Victoria Pahlett | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Ekert | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.17 2. runda klasyf. | vs. Katerina Stewart | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Rachel Janssen | 6-3, 6-74, 7-63 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Juliana Valero | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Indian Harbour - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Najah Dawson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
09.01.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Renee Villarreal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |