MECZ
04.10.18 | Ćwierćfinał | Shilin Xu | Katy Dunne | 6-3, 6-4 | Brisbane | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shilin Xu | Katy Dunne | |
1. podanie % | 41/59 (69%) | 33/57 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/41 (68%) | 23/33 (70%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 10/24 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/8 (38%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/57 (42%) | 20/59 (34%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/116 (54%) | 53/116 (46%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shilin Xu vs. Katy Dunne - Wzajemne mecze
04.10.18 | Ćwierćfinał | Shilin Xu | Katy Dunne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Brisbane | twarda |
Shilin Xu form & Katy Dunne form
Shilin Xu - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 Klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 Klasyf. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
10.05.22 Klasyf. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - twarda | ||||
23.02.21 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - twarda | ||||
16.02.21 1. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
11.06.20 1. runda | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.06.20 1. runda | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Irapuato - twarda | ||||
11.03.20 2. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 1. runda | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Las - twarda | ||||
05.03.20 1. runda | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Nicholasville - halowa | ||||
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.20 Klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Midland - halowa | ||||
06.02.20 1. runda | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vero - ceglana | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.20 1. runda | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Daytona - ceglana | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
04.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu |
Katy Dunne - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
09.02.24 Półfinał | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | - Katy Dunne - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Baza - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |