MECZ
28.02.20 | Ćwierćfinał | Shiho Akita | Leonie Kung | 6-2, 6-1 | W25 Perth | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shiho Akita | Leonie Kung | |
1. podanie % | 31/52 (60%) | 45/61 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/31 (81%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/21 (43%) | 6/16 (38%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 1/9 (11%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/61 (57%) | 18/52 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/113 (61%) | 44/113 (39%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Leonie Kung | |
0-0 | ||
Shiho Akita | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
2-2 | Leonie Kung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shiho Akita vs. Leonie Kung - Wzajemne mecze
28.02.20 | Ćwierćfinał | Shiho Akita | Leonie Kung | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Perth | twarda |
Shiho Akita form & Leonie Kung form
Shiho Akita - ostatnie mecze
W15 Hinode - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 2-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ela Nala Milic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Cristina Dinu | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Daniela Vismane | 6-4, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Alessandra Mazzola | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Eri Hozumi | 6-3, 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Lea Ma | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Badalyan | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Hamamatsu - dywanowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aoi Ito | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Makinohara - dywanowa | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Haruka Kaji | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 2-0, Nagi Hanatani - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 2-4, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hiroko Kuwata | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Akiko Omae | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Ari Matsumoto | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Eunhye Lee | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Kisa Yoshioka | 3-6, - Shiho Akita - krecz | szczegóły meczu |
Leonie Kung - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |