MECZ
18.07.17 | 1. runda | Sherazad Reix | Karolayne Da Rosa | 6-0, 6-2 | Imola | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Sherazad Reix | Karolayne Da Rosa | |
1. podanie % | 24/37 (65%) | 29/39 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/24 (75%) | 11/29 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/13 (62%) | 3/10 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 11/37 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 51/76 (67%) | 25/76 (33%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sherazad Reix vs. Karolayne Da Rosa - Wzajemne mecze
18.07.17 | 1. runda | Sherazad Reix | Karolayne Da Rosa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Imola | dywanowa |
Sherazad Reix form & Karolayne Da Rosa form
Sherazad Reix - ostatnie mecze
W60 Saint - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 1-2, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Cagnes - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.05.19 Klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
01.05.19 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-2, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
09.04.19 1. runda | vs. Alize Lim | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Cristiana Ferrando | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 0-1, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
22.02.19 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.02.19 2. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.02.19 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shrewsbury - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Victoria Allen | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Kimberley Zimmermann | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
22.01.19 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Las Vegas - twarda | ||||
04.11.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Toronto - halowa | ||||
02.11.18 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Baindl | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Pamela Montez | 0-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Louise Kwong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
23.10.18 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 4-6, 0-4, - Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 6-4, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Salome Devidze | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Sophie Chang | 6-75, 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
05.10.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.10.18 2. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Karolayne Da Rosa - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.20 1. runda | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.20 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.20 Klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sezze - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Imola - dywanowa | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.07.19 Ćwierćfinał | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.07.19 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.19 1. runda | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Barletta - ceglana | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Rome - ceglana | ||||
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.04.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.04.19 2. runda | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.04.19 1. runda | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |