MECZ
02.05.17 | 1. runda | Shelly Krolitzky | Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | Akko | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Shelly Krolitzky | Julia Stamatova | |
1. podanie % | 29/40 (73%) | 42/62 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/29 (79%) | 22/42 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/11 (64%) | 6/20 (30%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/62 (55%) | 10/40 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 64/102 (63%) | 38/102 (37%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
08.07.99, 24 lat
08.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Shelly Krolitzky vs. Julia Stamatova - Wzajemne mecze
02.05.17 | 1. runda | Shelly Krolitzky | Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Akko | twarda |
Shelly Krolitzky form & Julia Stamatova form
Shelly Krolitzky - ostatnie mecze
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 1-6, 0-1, - Shelly Krolitzky - krecz | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Aurelia Scotti | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Barbara Gatica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Marta Oliveira | 7-64, 0-2, - Shelly Krolitzky - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
27.06.17 1. runda | vs. Fiona Codino | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Tali Krasnopolski | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 2. runda klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Nicole Nadel | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
21.06.17 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda | vs. Andrina Peer | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
04.05.17 Ćwierćfinał | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.17 2. runda | vs. Talya Zandberg | 5-7, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.05.17 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
30.09.16 Ćwierćfinał | vs. Helene Scholsen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.16 2. runda | vs. Laura Deigman | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
U.S. Open - twarda | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Kayla Day | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.16 1. runda | vs. Abigail Desiatnikov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
25.05.16 2. runda | vs. Marta Paigina | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Hili Kronzon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda klasyf. | vs. Talya Zandberg | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.15 Ćwierćfinał | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda | vs. Shir Hornung | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Julia Stamatova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
08.10.23 Finał | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.23 Półfinał | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu |