MECZ
13.07.15 | 1. runda klasyf. | Sharrmadaa Baluu | Julia Mikulski | 6-3, 7-5 | Aschaffenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
01.05.97, 26 lat
01.05.97, 26 lat
Sharrmadaa Baluu vs. Julia Mikulski - Wzajemne mecze
13.07.15 | 1. runda klasyf. | Sharrmadaa Baluu | Julia Mikulski | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | Aschaffenburg | ceglana |
Sharrmadaa Baluu form & Julia Mikulski form
Sharrmadaa Baluu - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Akanksha Dileep Nitture | - | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sahira Singh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 1-6, 7-69, 11-13 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Snigdha Patibandla | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Soha Sadiq | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Andra Maria Simion | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-75, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 5-7, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 3-6, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Berta Miret Avante | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Sada Nahimana | 4-6, 1-5, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Bengaluru - twarda | ||||
07.03.23 1. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - halowa | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gurugram - twarda | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Humera Baharmus | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jhajjar - ceglana | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
23.01.23 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gwalior - twarda | ||||
30.12.22 Ćwierćfinał | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.12.22 2. runda | vs. Parneet Kaur | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.22 1. runda | vs. Saumya Vig | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
18.12.22 1. runda klasyf. | vs. Sonal Patil | 4-6, 1-3, - Sharrmadaa Baluu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
13.12.22 1. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Julia Mikulski - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 2. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Mar Sanchez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
07.10.19 Klasyf. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Fanni Gecsek | 7-5, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Corina Mader | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Holly Staff | 7-5, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Marcela Bueno | 6-1, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Karen Barritza | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 Klasyf. | vs. Luna Meers | 6-4, 1-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Maia Lumsden | 7-65, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Dainah Cameron | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Traub | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Malova | - Julia Mikulski - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 2. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Femcke Van Rensburg | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Celine Ghesquiere | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.16 2. runda klasyf. | vs. Dorien Cuypers | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.08.16 Klasyf. | vs. Constance Sibille | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Arantxa Rus | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Jasmin Ladurner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 Klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Carolin Schmidt | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Westende - twarda | ||||
10.08.15 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Lykina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Koksijde - ceglana | ||||
03.08.15 Klasyf. | vs. Kelly Versteeg | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu |