INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Lamis Alhussein Abdel Aziz vs. Shalimar Talbi - Wzajemne mecze
27.02.19 | 1. runda | Shalimar Talbi | Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Lamis Alhussein Abdel Aziz form & Shalimar Talbi form
Lamis Alhussein Abdel Aziz - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.10.23 Finał | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 Finał | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Shalimar Talbi - ostatnie mecze
W25 Monastir - twarda | ||||
27.01.22 2. runda | vs. Katherine Sebov | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.22 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.01.22 1. runda | vs. Na-Lae Han | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
30.10.21 Półfinał | vs. Viktoria Morvayova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.21 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.21 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
27.10.21 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
20.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Anastasia Nefedova | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
26.07.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
16.07.21 Ćwierćfinał | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-2, - Shalimar Talbi - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.21 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.21 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Anna Kubareva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Liepaja - ceglana | ||||
26.05.21 1. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Anna Bondar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.05.21 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.21 Klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 1-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Hiroko Kuwata | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Dubai - twarda | ||||
01.04.21 Ćwierćfinał | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.03.21 2. runda | vs. Bianca Turati | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.03.21 1. runda | vs. Ankita Raina | 1-6, 4-1, Ankita Raina - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.21 Klasyf. | vs. Melis Yasar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu |