MECZ
05.09.17 | 1. runda | Seung-Yeon Hong | Alexandra Walters | 6-1, 6-0 | Yeongwol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Seung-Yeon Hong | Alexandra Walters | |
1. podanie % | 25/30 (83%) | 18/34 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/25 (84%) | 5/18 (28%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/5 (60%) | 3/16 (19%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/34 (76%) | 6/30 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Seung-Yeon Hong vs. Alexandra Walters - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Seung-Yeon Hong | Alexandra Walters | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
Seung-Yeon Hong form & Alexandra Walters form
Seung-Yeon Hong - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Yugyeong Oh | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Ye Jin Kim | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Eun Bi Lee | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Jeong Moon | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Yujin Ahn | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 0-1, Yeon Woo Ku - krecz | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Da Ye Kim | 4-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Sunae Ji | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Da Hye Kim | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Hyeran Yun | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Choyeon Kang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Eunyeong Park | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.19 Klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.18 2. runda | vs. Sunam Jeong | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Joanna Garland | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Yeong Won Jeong | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 0-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Naiman - twarda | ||||
04.07.18 2. runda | vs. Meiling Wang | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.07.18 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.07.18 Klasyf. | vs. Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.06.18 1. runda klasyf. | vs. Xinlei Guan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 6-1, 1-0, So Hee Jung - krecz | szczegóły meczu |
Alexandra Walters - ostatnie mecze
Yeongwol - twarda | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Subin Park | 0-6, 0-2, - Alexandra Walters - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Yujin Ahn | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guiyang - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-75, 1-3, - Alexandra Walters - krecz | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
21.06.18 Ćwierćfinał | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.18 2. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-1, 0-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Lorraine M. Guillermo | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Irina Fetecau | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.04.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Rio Kitagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Fang-Hsien Wu | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Ramona Mataruga | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ashleigh Simes | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Annerly Poulos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mildura - trawiasta | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Abbie Myers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Laia Pasini | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Barbora Palcatova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Playford - twarda | ||||
02.01.18 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Anna Pribylova | 3-3, - Alexandra Walters - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Amelie Intert | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
29.11.17 1. runda | vs. Katharina Hering | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.17 Klasyf. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
21.11.17 1. runda | vs. Valeria Bhunu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Ella Husrefovic | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |