INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Seo-Kyung Kang vs. Keren Shlomo - Wzajemne mecze
27.05.13 | Klasyf. | Seo-Kyung Kang | Keren Shlomo | 4-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Seo-Kyung Kang form & Keren Shlomo form
Seo-Kyung Kang - ostatnie mecze
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Han Byeol Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dominique Schaefer | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Ching-Wen Hsu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
24.05.17 1. runda | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Su Yeon Chun | 4-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Hyejin Lee | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.16 2. runda | vs. Dabin Kim | 6-0, 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Di Zhao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.07.16 Klasyf. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, - Seo-Kyung Kang - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. You-Na Sul | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Mihoki Miyahara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Le Seul Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
20.06.16 1. runda | vs. Karin Terami | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 0-1, - Seo-Kyung Kang - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.16 Klasyf. | vs. Jin Yoo | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.06.15 2. runda klasyf. | vs. Chun-Yan He | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Keren Shlomo - ostatnie mecze
Tel Aviv - twarda | ||||
06.12.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
29.11.16 1. runda | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
01.11.16 1. runda | vs. Jenny Claffey | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
24.10.16 1. runda | vs. Michaela Boev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ramat Hasharon - twarda | ||||
05.10.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Alona Kruglov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kiryat Gat - twarda | ||||
22.09.16 2. runda | vs. Madeleine Kobelt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
17.09.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.16 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.16 2. runda | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.16 1. runda | vs. Nicole Khirin | 1-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
31.08.16 1. runda | vs. Chiara Scholl | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Nina Kruijer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
17.08.16 1. runda | vs. Hanna Landener | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buca Izmir - twarda | ||||
06.07.16 1. runda | vs. Selin Ovunc | 0-4, - Keren Shlomo - krecz | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
10.06.16 Półfinał | vs. Vlada Ekshibarova | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.06.16 Ćwierćfinał | vs. Naomi Totka | 6-3, 0-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.06.16 2. runda | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.16 1. runda | vs. Yuval Keren | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
03.06.16 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.06.16 2. runda | vs. Nicole Nadel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.16 1. runda | vs. Noya Ohana | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
25.05.16 2. runda | vs. Yuliya Kalabina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.05.16 1. runda | vs. Sofia Salimova | Sofia Salimova - krecz | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
17.05.16 1. runda | vs. Maya Tahan | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
12.04.16 1. runda | vs. Tina Tehrani | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.04.16 1. runda | vs. Ana Shanidze | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Preethi Ujjini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |