MECZ
27.05.13 | 1. runda | Seo-Kyung Kang | Alexandra Artamonova | 6-2, 6-3 | Changwon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Seo-Kyung Kang vs. Alexandra Artamonova - Wzajemne mecze
27.05.13 | 1. runda | Seo-Kyung Kang | Alexandra Artamonova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Seo-Kyung Kang form & Alexandra Artamonova form
Seo-Kyung Kang - ostatnie mecze
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Han Byeol Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 1-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.05.18 2. runda klasyf. | vs. Dominique Schaefer | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Ching-Wen Hsu | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Pei-Chi Lee | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.17 1. runda | vs. Alexandra Walters | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
24.05.17 1. runda | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Hyejin Lee | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Su Yeon Chun | 4-6, 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dabin Oh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
02.09.16 2. runda | vs. Dabin Kim | 6-0, 6-78, 6-74 | szczegóły meczu | |
30.08.16 1. runda | vs. Di Zhao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
11.07.16 Klasyf. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, - Seo-Kyung Kang - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Seohyeon Kim | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.07.16 2. runda klasyf. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
04.07.16 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 Klasyf. | vs. Mihoki Miyahara | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. You-Na Sul | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.16 2. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Le Seul Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sangju - twarda | ||||
20.06.16 1. runda | vs. Karin Terami | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
18.05.16 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 0-1, - Seo-Kyung Kang - krecz | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Eunji Oh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.05.16 Klasyf. | vs. Jin Yoo | 7-63, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.06.15 1. runda klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |
Alexandra Artamonova - ostatnie mecze
Helsinki - halowa | ||||
10.11.14 Ćwierćfinał | vs. Tess Sugnaux | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.14 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.11.14 2. runda | vs. Emma Laine | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Klasyf. | vs. Silvia Njiric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 Klasyf. | vs. Anastasia Pivovarova | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.08.14 1. runda klasyf. | vs. Daria Zheludchenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tallinn - ceglana | ||||
21.07.14 2. runda | vs. Sofia Smagina | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Finał | vs. Csilla Argyelan | 6-73, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Homutova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.07.14 Półfinał | vs. Laura Gulbe | 5-7, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.07.14 1. runda | vs. Vera Aleshcheva | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
04.11.13 1. runda | vs. Lyudmyla Kichenok | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.13 Klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.11.13 2. runda | vs. Margarita Betova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
21.10.13 2. runda klasyf. | vs. Inbar Cohen | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 Klasyf. | vs. Emiliya Gadzhieva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Shakhlo Saidova | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
12.08.13 Klasyf. | vs. Alison Bai | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda klasyf. | vs. Lilya Yarullina | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.08.13 1. runda | vs. Evgeniya Rodina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.13 2. runda klasyf. | vs. Polina Monova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
05.08.13 1. runda | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
15.07.13 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-68, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.13 1. runda | vs. Tatiana Kotelnikova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.13 Ćwierćfinał | vs. Lena-Marie Hofmann | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
08.07.13 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Alize Lim | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |