MECZ
27.06.18 | 1. runda | Sem Wensveen | Annelou Nab | 6-3, 3-6, 6-4 | Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sem Wensveen | Annelou Nab | |
1. podanie % | 37/73 (51%) | 39/98 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/37 (68%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/36 (53%) | 24/59 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/15 (40%) | 5/7 (71%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/98 (49%) | 29/73 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/171 (54%) | 79/171 (46%) |
Double foul | 5 | 21 |
Asy | 2 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Annelou Nab | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sem Wensveen | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Sem Wensveen | 1-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Sem Wensveen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Wensveen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sem Wensveen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sem Wensveen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Annelou Nab | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Annelou Nab | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sem Wensveen | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Wensveen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Sem Wensveen | 3-4 | |
Sem Wensveen | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Annelou Nab | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Wensveen | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Annelou Nab | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sem Wensveen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sem Wensveen | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sem Wensveen | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Annelou Nab | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sem Wensveen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Holandia
10.04.98, 25 lat
10.04.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
07.10.96, 27 lat
07.10.96, 27 lat
Sem Wensveen vs. Annelou Nab - Wzajemne mecze
27.06.18 | 1. runda | Sem Wensveen | Annelou Nab | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Alkmaar | ceglana |
Sem Wensveen form & Annelou Nab form
Sem Wensveen - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
27.05.21 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.05.21 1. runda | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.05.21 Klasyf. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | szczegóły meczu | |
17.05.21 2. runda klasyf. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.02.21 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | szczegóły meczu | |
22.02.21 2. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.20 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.03.20 2. runda klasyf. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.20 1. runda | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu |
Annelou Nab - ostatnie mecze
W15 Haren - ceglana | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Sina Herrmann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Alice Gillan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Pauline Demel | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Dominique Karregat | 7-66, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Sem Wensveen | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.18 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Dhruthi Tatachar Venugopal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.02.18 2. runda klasyf. | vs. Cemre Anil | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.18 1. runda klasyf. | vs. Petra Maria Kerdikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.01.18 Klasyf. | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.18 2. runda klasyf. | vs. Daniela Schippers | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.01.18 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Isabella Pfennig | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Eva Lys | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Liza Lebedzeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 5-7, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 Klasyf. | vs. Julia Rosenquist | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 3-0, Aneta Laboutkova - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |