MECZ
28.05.19 | Klasyf. | Sebastianna Scilipoti | Alisha Reayer | 6-3, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Wielka Brytania
29.06.99, 24 lat
29.06.99, 24 lat
Sebastianna Scilipoti vs. Alisha Reayer - Wzajemne mecze
28.05.19 | Klasyf. | Sebastianna Scilipoti | Alisha Reayer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Sebastianna Scilipoti form & Alisha Reayer form
Sebastianna Scilipoti - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |
Alisha Reayer - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Jiho Shin | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Alisa Baranovska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Kate Mansfield | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Amelia Fortescue | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mendoza - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-4, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Ramirez Mesina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lujan - ceglana | ||||
25.09.23 Klasyf. | vs. Candela Vazquez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 4-6, 6-1, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Rosario - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Valentina Mutilba | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pozarenko | 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Magdalini Adaloglou | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Palmanova - ceglana | ||||
14.03.23 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Isabel Skoog | 4-6, 6-1, 10-12 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 4-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Katriin Saar | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |