Korea
10.08.90, 33 lat
11862 $
10.08.90, 33 lat
11862 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Se Jin Lee vs. Yujin Ahn - Wzajemne mecze
27.05.19 | 1. runda klasyf. | Yujin Ahn | Se Jin Lee | 7-5, 4-0, Yujin Ahn - krecz | szczegóły meczu | W25 Incheon | twarda |
05.06.17 | 2. runda klasyf. | Se Jin Lee | Yujin Ahn | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
04.07.16 | Klasyf. | Yujin Ahn | Se Jin Lee | 6-2, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Se Jin Lee form & Yujin Ahn form
Se Jin Lee - ostatnie mecze
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.19 1. runda klasyf. | vs. Eunji Lim | 6-4, 1-4, - Se Jin Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Na-Ri Kim | - | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Yeon Soo Park | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Hyeri Kim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Yujin Ahn | 5-7, 0-4, - Se Jin Lee - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Sang Hee Park | 2-6, 2-5, - Se Jin Lee - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Jaeeun Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Dami Lee | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jiahui Chen | 6-4, Jiahui Chen - krecz | szczegóły meczu | |
Naiman - twarda | ||||
02.07.18 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 Klasyf. | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Satsuki Koike | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alexa Ryngler | 5-7, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
07.05.18 1. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-1, 6-75 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yeongwol - twarda | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Ji Hey Lee | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Heejin Han | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
14.06.17 1. runda | vs. Sari Baba | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Chin-Wei Chan | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tananta | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
07.06.17 1. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Yujin Ahn - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |