Korea
26.08.95, 28 lat
26.08.95, 28 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Korea
18.10.97, 26 lat
18.10.97, 26 lat
Se-Hyun Kim vs. Eunji Lim - Wzajemne mecze
05.06.17 | 1. runda klasyf. | Se-Hyun Kim | Eunji Lim | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
05.09.16 | Klasyf. | Se-Hyun Kim | Eunji Lim | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Yeongwol | twarda |
10.06.13 | 2. runda klasyf. | Se-Hyun Kim | Eunji Lim | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Gimcheon | twarda |
Se-Hyun Kim form & Eunji Lim form
Se-Hyun Kim - ostatnie mecze
W25 Goyang - twarda | ||||
21.05.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maia Lumsden | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.19 1. runda | vs. You-Na Sul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.05.19 Klasyf. | vs. Cherry Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Taehee Kim | 7-5, 6-75, 10-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Hua-Chen Lee | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.18 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Elle Christensen | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.11.18 Klasyf. | vs. Sophia Bursulaya | 6-0, 4-0, Sophia Bursulaya - krecz | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
01.11.18 Ćwierćfinał | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 2. runda | vs. Sang Hee Park | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Keira Jirasook | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Sohyun Park | 6-1, 0-6, 3-4, - Se-Hyun Kim - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
17.08.18 Ćwierćfinał | vs. Emily Appleton | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.18 2. runda | vs. Hyojung Yea | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Daegu - twarda | ||||
19.06.18 Klasyf. | vs. Kanako Morisaki | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.18 2. runda klasyf. | vs. Mami Hasegawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gyeongsan - twarda | ||||
14.06.18 2. runda | vs. Hyojung Yea | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Kwan Yau Ng | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sangju - halowa | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Subin Park | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Hyojung Yea | 1-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. So Hee Jung | 6-2, So Hee Jung - krecz | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Seunghyun Lee | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Goyang - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. En Shuo Liang | 6-3, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.11.17 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.17 1. runda | vs. Claudia Coppola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Eunji Lim - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kanupriya Rajawat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Manca | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Da Ye Kim | 7-64, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ye Jin Kim | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Eun Lee (2005) | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Da Hye Kim | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Subin Park | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 1-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-75, 7-66, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Da Ye Kim | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Yidi Yang | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 Klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Soo Ha Jang | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Hyeseo Shin | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
05.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sihyeong Cho | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Risa Ushijima | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.22 Klasyf. | vs. Chiara Di Tommaso | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Sampada Coster | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.22 2. runda klasyf. | vs. Eun Ji Lee | 6-4, 6-76, 10-7 | szczegóły meczu | |
23.03.22 Klasyf. | vs. Anri Nagata | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Valentina Mutilba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |