MECZ
01.10.19 | Klasyf. | Schena Benamar | Natalia Orlova | - nieobecny(a)/(i) | W15 Andrezieux | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Francja
18.01.99, 25 lat
18.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Schena Benamar vs. Natalia Orlova - Wzajemne mecze
01.10.19 | Klasyf. | Schena Benamar | Natalia Orlova | Natalia Orlova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | W15 Andrezieux | halowa |
Schena Benamar form & Natalia Orlova form
Schena Benamar - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu |
Natalia Orlova - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Ella Kordik | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabella Muerner | 6-1, 6-75, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Eindhoven - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Gabriela Lee | 0-5, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Costanza Traversi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Kurz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vierumaki - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Peer | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Eloise De Mooij | 7-64, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Cecilie Wiche | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
05.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Pescara - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Costanza Traversi | 0-3, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
21.07.22 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.22 2. runda | vs. Chloe Noel | 1-6, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 6-2, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Veronika Podrez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Berta Bonardi | 6-2, 3-1, Berta Bonardi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Santa - twarda | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Carolina Gomez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
03.05.22 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.04.22 1. runda | vs. Mathilde Lollia | 6-73, - Natalia Orlova - krecz | szczegóły meczu | |
05.04.22 Klasyf. | vs. Hanna Vinahradava | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |