MECZ
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Schena Benamar | Alice Bacquie | 2-6, 6-2, 6-2 | Perigueux | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Francja
18.01.99, 25 lat
18.01.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Schena Benamar vs. Alice Bacquie - Wzajemne mecze
26.06.17 | 1. runda klasyf. | Schena Benamar | Alice Bacquie | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Perigueux | ceglana |
13.06.16 | Klasyf. | Alice Bacquie | Schena Benamar | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Montpellier | ceglana |
Schena Benamar form & Alice Bacquie form
Schena Benamar - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
17.04.23 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.04.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.23 Klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
12.09.22 Klasyf. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - krecz | szczegóły meczu |
Alice Bacquie - ostatnie mecze
Poitiers - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maud Vigne | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Sandra Bozinovic | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.01.17 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
15.12.16 Ćwierćfinał | vs. Josephine Boualem | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.16 2. runda | vs. Daria Nazarkina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.10.16 Ćwierćfinał | vs. Barbara Kotelesova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.10.16 2. runda | vs. Ivania Martinich | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Federica Prati | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.10.16 Ćwierćfinał | vs. Karin Kennel | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.16 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Anette Munozova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.08.16 2. runda | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.16 1. runda | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Gervais - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Constance Sibille | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu |