MECZ
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Satsuki Takamura | Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | W15 Budapest | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Satsuki Takamura vs. Melis Sezer - Wzajemne mecze
24.06.19 | 1. runda klasyf. | Satsuki Takamura | Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Budapest | ceglana |
Satsuki Takamura form & Melis Sezer form
Satsuki Takamura - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.06.18 Finał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Półfinał | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Melis Sezer - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.23 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
19.09.22 Klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
13.09.22 Klasyf. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |