MECZ
07.04.18 | 1. runda klasyf. | Satsuki Takamura | Josephine Boualem | 6-1, 6-1 | Tunis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Satsuki Takamura vs. Josephine Boualem - Wzajemne mecze
07.04.18 | 1. runda klasyf. | Satsuki Takamura | Josephine Boualem | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
Satsuki Takamura form & Josephine Boualem form
Satsuki Takamura - ostatnie mecze
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.19 2. runda | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.19 Klasyf. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.06.19 Klasyf. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.18 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
13.06.18 1. runda | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.06.18 Finał | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 Półfinał | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.18 Ćwierćfinał | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.18 2. runda | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Josephine Boualem - ostatnie mecze
W15 Almada - twarda | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Rita Colyer | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Maria Dolores Lopez Martinez | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Helene Pellicano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mariana Campino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
12.03.20 1. runda | vs. Kisa Yoshioka | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.02.20 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Darya Shvartsmann | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.02.20 2. runda | vs. Laura Svatikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Ines Murta | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.20 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.12.19 Półfinał | vs. Laura Schaeder | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Nicole Nadel | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.19 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Zlatarova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 2-0, Anjana Suresh - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Melania Delai | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Sathwika Sama | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Louise Lampla | 3-6, 6-2, 10-3 | szczegóły meczu |