MECZ
31.01.18 | 1. runda | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-3, 3-6, 6-4 | Glasgow | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | |
1. podanie % | 58/80 (73%) | 49/86 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 38/58 (66%) | 35/49 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 12/37 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 4/6 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/86 (45%) | 30/80 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-3 | Pemra Ozgen | |
3-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 30-40 | ||
4-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Pemra Ozgen - Wzajemne mecze
07.08.18 | 1. runda | Pemra Ozgen | Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Chiswick | twarda |
31.01.18 | 1. runda | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Glasgow | halowa |
26.11.16 | Półfinał | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Pemra Ozgen form
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Jessica Failla | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Pemra Ozgen - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 6-2, 6-71, 9-11 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Eden Silva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |