MECZ
13.08.19 | Klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 10-3 | W25+H Las | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | |
1. podanie % | 37/54 (69%) | 45/63 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/37 (49%) | 24/45 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 9/18 (50%) |
Zdobyte break-ball | 3/5 (60%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/63 (48%) | 26/54 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/117 (50%) | 59/117 (50%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ashley Lahey | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Ashley Lahey | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-4 | Ashley Lahey | |
0-0 | ||
6-4 |
3 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 5-0, 7-1, 7-2, 9-3 | ||
10-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Ashley Lahey - Wzajemne mecze
13.08.19 | Klasyf. | Sarah-Rebecca Sekulic | Ashley Lahey | 1-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | W25+H Las | ceglana |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Ashley Lahey form
Sarah-Rebecca Sekulic - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
19.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Figueira - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Caserta - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
08.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.04.23 Klasyf. | vs. Chloe Noel | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Emina Bektas | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |
Ashley Lahey - ostatnie mecze
W35 Spring - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Maria Mateas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
07.01.24 Finał | vs. Fiona Crawley | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.01.24 Półfinał | vs. Fangran Tian | 1-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sophie Chang | 6-4, Sophie Chang - krecz | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Austin - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Beck | 5-7, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Nikol Rivkin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Katja Wiersholm | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Sachia Vickery | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Caroline Dolehide | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Chloe Beck | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Urszula Radwanska | 7-61, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 6-4, 4-0, Leolia Jeanjean - krecz | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Ela Plosnik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
08.09.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |