MECZ
26.11.19 | 1. runda | Sarah Lee | Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | W15 Nonthaburi | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Sarah Lee | Ho Ching Wu | |
1. podanie % | 32/55 (58%) | 27/45 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/32 (66%) | 9/27 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/23 (52%) | 8/18 (44%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/45 (62%) | 22/55 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
0-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Sarah Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Sarah Lee | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ho Ching Wu | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Sarah Lee | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ho Ching Wu | |
0-0 | ||
Sarah Lee | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ho Ching Wu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah Lee | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Ho Ching Wu | |
0-0, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sarah Lee | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
5-2 | Ho Ching Wu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah Lee vs. Ho Ching Wu - Wzajemne mecze
26.11.19 | 1. runda | Sarah Lee | Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Nonthaburi | twarda |
Sarah Lee form & Ho Ching Wu form
Sarah Lee - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Ho Ching Wu - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. I-Hsuan Cho | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Hayu Kinoshita | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Riko Kikawada | 7-5, 4-3, Riko Kikawada - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Annemarie Lazar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yiming Dang | 1-6, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mia Slama | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Papamoa - twarda | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Maya Joint | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Wellington - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Yanni Liu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Zijun Jiang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiumeng Liu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Na Hyun Kang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Boyoung Jeong | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Soo Ha Jang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Honoka Kobayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Dayeon Back | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kayo Nishimura | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |