MECZ
24.07.20 | 1. runda | Sarah Beth Grey | Alice Gillan | 6-2, 6-2 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Alice Gillan | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Sarah Beth Grey | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Alice Gillan | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 4-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
5-2 | Alice Gillan | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Sarah Beth Grey | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sarah Beth Grey | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
2-1 | Alice Gillan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sarah Beth Grey | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 40-40 | ||
Sarah Beth Grey | 4-2 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
5-2 | Alice Gillan | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah Beth Grey vs. Alice Gillan - Wzajemne mecze
18.07.23 | 1. runda | Alice Gillan | Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Roehampton | twarda |
24.07.20 | 1. runda | Sarah Beth Grey | Alice Gillan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Sarah Beth Grey form & Alice Gillan form
Sarah Beth Grey - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Maribor - halowa | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60+H Calgary - halowa | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu |
Alice Gillan - ostatnie mecze
W50 Roehampton - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Laura Hietaranta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-4, Jasmijn Gimbrere - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
07.02.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-0, Mona Barthel - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Julia Middendorf | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Liv Hovde | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Katie Swan | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gina Feistel | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 6-3, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Jenna Defalco | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Allegra Hodson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-4, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
20.07.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-74, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Given Roach | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah Copley | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 5-7, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Cilekova | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Sara Baras Matei | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
03.05.23 1. runda | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |