MECZ
16.10.19 | 1. runda | Sara Ziodato | Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sara Ziodato | Martina Colmegna | |
1. podanie % | 54/93 (58%) | 90/114 (79%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/54 (46%) | 40/90 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/39 (41%) | 11/24 (46%) |
Zdobyte break-ball | 10/19 (53%) | 9/16 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 63/114 (55%) | 52/93 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/207 (50%) | 103/207 (50%) |
Double foul | 7 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sara Ziodato | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Martina Colmegna | |
0-0 | ||
Sara Ziodato | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-4 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Ziodato | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-4 | Martina Colmegna | |
0-0, 30-0 | ||
Sara Ziodato | 3-4 | |
0-0, 0-30 | ||
3-5 | Martina Colmegna | |
0-0 | ||
Sara Ziodato | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sara Ziodato | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A | ||
Sara Ziodato | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Sara Ziodato | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-2 | Martina Colmegna | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sara Ziodato | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sara Ziodato | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-30 | ||
Sara Ziodato | 5-6 | |
0-0 | ||
7-64 |
3 | ||
5-7 | Martina Colmegna | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 15-0, 15-0, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 15-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15 | ||
6-3 |
Włochy
08.02.02, 22 lat
08.02.02, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Sara Ziodato vs. Martina Colmegna - Wzajemne mecze
16.10.19 | 1. runda | Sara Ziodato | Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Sara Ziodato form & Martina Colmegna form
Sara Ziodato - ostatnie mecze
W60 Cordenons - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-64, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.20 1. runda | vs. Carole Monnet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.10.20 Klasyf. | vs. Isabella Kruger | 7-65, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
15.09.20 1. runda | vs. Anna Bondar | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 7-66, 6-73, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 4-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Irene Lavino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
29.07.18 2. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Joe Gardella | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
18.02.18 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara Catini | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Alice Zapolla | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Martina Colmegna - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 4-6, 7-63, 7-65 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ayla Aksu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emeline Dartron | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Ametmarie Perez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Michaela Laki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Sofia Rocchetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Greta Greco Lucchina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |