MECZ
01.09.14 | 2. runda | Sara Sorribes Tormo | Beatriz Garcia-Vidagany | 6-75, 7-64, 6-3 | Alphen aan | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sara Sorribes Tormo vs. Beatriz Garcia-Vidagany - Wzajemne mecze
01.09.14 | 2. runda | Sara Sorribes Tormo | Beatriz Garcia-Vidagany | 6-75, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Alphen aan | ceglana |
15.10.12 | Klasyf. | Sara Sorribes Tormo | Beatriz Garcia-Vidagany | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Seville | ceglana |
23.04.12 | Klasyf. | Sara Sorribes Tormo | Beatriz Garcia-Vidagany | Beatriz Garcia-Vidagany - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
Sara Sorribes Tormo form & Beatriz Garcia-Vidagany form
Sara Sorribes Tormo - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 0-1, - Sara Sorribes Tormo - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Linda Noskova | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Bernarda Pera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Magdalena Frech | 6-0, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
01.01.24 | vs. Iga Swiatek | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Magda Linette | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 6-78, 6-77 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Xinyu Jiang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anna Blinkova | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 6-4, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
02.10.23 1. runda | vs. Iga Swiatek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Xinyu Wang | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
26.08.23 Finał | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.23 2. runda | vs. Veronika Kudermetova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-2, 4-0, Katerina Siniakova - krecz | szczegóły meczu | |
20.08.23 Klasyf. | vs. Clara Burel | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.23 1. runda klasyf. | vs. Asia Muhammad | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yulia Putintseva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lausanne - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |
Beatriz Garcia-Vidagany - ostatnie mecze
Contrexeville - ceglana | ||||
06.07.15 2. runda klasyf. | vs. Carla Touly | 7-63, 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Morgane Zowczak | 6-1, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
04.05.15 2. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Laura Thorpe | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.15 Klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Marrakech - ceglana | ||||
25.04.15 1. runda klasyf. | vs. Alison Van Uytvanck | 0-2, - Beatriz Garcia-Vidagany - krecz | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
11.04.15 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Medellin - ceglana | ||||
06.04.15 1. runda | vs. Julia Glushko | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
16.03.15 2. runda klasyf. | vs. Paula Del Cueto Castillo | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.15 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.03.15 1. runda | vs. Katarzyna Piter | 0-6, - Beatriz Garcia-Vidagany - krecz | szczegóły meczu | |
Curitiba - ceglana | ||||
02.03.15 2. runda | vs. Lourdes Dominguez-Lino | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.03.15 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Campinas - ceglana | ||||
23.02.15 2. runda | vs. Danka Kovinic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.02.15 1. runda | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
15.02.15 Klasyf. | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.15 1. runda klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sunrise - ceglana | ||||
26.01.15 1. runda | vs. Anna Tatishvili | 4-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Daytona Beach - ceglana | ||||
19.01.15 1. runda | vs. Bianca Botto | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.01.15 2. runda | vs. Indy De Vroome | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Plantation - ceglana | ||||
12.01.15 1. runda | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Stephanie Vogt | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.14 1. runda klasyf. | vs. Laura Siegemund | 3-6, 6-0, 6-77 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
01.09.14 2. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 7-65, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Mandy Wagemaker | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda | vs. Alexa Guarachi | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
11.08.14 2. runda | vs. Tadeja Majeric | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda | vs. Sofia Shapatava | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
08.07.14 1. runda | vs. Grace Min | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |