Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
18.01.00, 24 lat
18.01.00, 24 lat
Sara Lanca vs. Sandy Callios - Wzajemne mecze
14.11.16 | Klasyf. | Sara Lanca | Sandy Callios | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Rabat | ceglana |
Sara Lanca form & Sandy Callios form
Sara Lanca - ostatnie mecze
W100 Oeiras - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.04.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 3-6, 6-2, 5-10 | szczegóły meczu | |
01.04.24 2. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 Klasyf. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - krecz | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
24.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Sandy Callios - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.18 1. runda | vs. Akgul Amanmuradova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 Klasyf. | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Heranne Excellent | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Le Havre - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Camille Cheli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anaelle Leclercq | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
14.11.16 Klasyf. | vs. Sara Lanca | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Justine Ozga | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ares Teixido Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Vinaroz - ceglana | ||||
02.11.15 1. runda klasyf. | vs. Ksenia Kuznetsova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda klasyf. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.15 1. runda klasyf. | vs. Rosalie Van Der Hoek | 7-63, 6-711, 3-6 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
22.06.15 Klasyf. | vs. Cristina Sanchez-Quintanar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.06.15 1. runda klasyf. | vs. Flora Alice Lacoste | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |