MECZ
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-3 | Vrnjacka Banja | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Serbia
20.01.99, 25 lat
20.01.99, 25 lat
Sara Gvozdenovic vs. Jovana Gvozdenovic - Wzajemne mecze
26.01.20 | 1. runda klasyf. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
21.08.17 | 1. runda klasyf. | Sara Gvozdenovic | Jovana Gvozdenovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Vrnjacka Banja | ceglana |
Sara Gvozdenovic form & Jovana Gvozdenovic form
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Jovana Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Varna - ceglana | ||||
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Amila Jusufbegovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Tereza Dejnozkova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Lara Onal | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
31.08.20 1. runda klasyf. | vs. Katarina Sopkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Laura Beresova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Iulia Marko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
08.09.18 2. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-4, 6-70, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ema Mulalic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tina Vlajic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Lukic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Kunic | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Andrea Cetkovic | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Sabljarevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Vera Markovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |