MECZ
10.09.18 | Klasyf. | Sara Gvozdenovic | Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-1, 7-5 | Varna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
11.12.00, 23 lat
11.12.00, 23 lat
Sara Gvozdenovic vs. Jacquline Nylander Altelius - Wzajemne mecze
10.09.18 | Klasyf. | Sara Gvozdenovic | Jacquline Nylander Altelius | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Varna | ceglana |
Sara Gvozdenovic form & Jacquline Nylander Altelius form
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Jacquline Nylander Altelius - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
18.04.24 2. runda | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 6-1, 10-4 | szczegóły meczu | |
15.04.24 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mariia Bergen | 3-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
08.04.24 Klasyf. | vs. Maria Andrienko | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Nina Vargova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Shira Chiche | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitra Georgakopoulou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Olivia Gram | 4-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Prisha Vyas | 6-1, Prisha Vyas - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Olga Golas | 6-2, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fredrika Runstrom | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Bergler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Kamila Kashaeva | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emilija Tverijonaite | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |