MECZ
21.05.19 | Klasyf. | Sara Gvozdenovic | Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
29.06.00, 23 lat
29.06.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
30.08.01, 22 lat
30.08.01, 22 lat
Sara Gvozdenovic vs. Anfisa Danilchenko - Wzajemne mecze
21.05.19 | Klasyf. | Sara Gvozdenovic | Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Sara Gvozdenovic form & Anfisa Danilchenko form
Sara Gvozdenovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vrnjacka - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
07.09.20 1. runda klasyf. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Otocec - ceglana | ||||
01.09.20 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Anfisa Danilchenko - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.11.19 2. runda | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.11.19 1. runda | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.19 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 Klasyf. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.08.19 Klasyf. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Nairobi - twarda | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 1. runda | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |