Austria
31.08.00, 23 lat
18770 $
31.08.00, 23 lat
18770 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
10.08.90, 33 lat
10.08.90, 33 lat
Arabella Koller vs. Sara Guglielminotti - Wzajemne mecze
09.12.18 | 1. runda klasyf. | Sara Guglielminotti | Arabella Koller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
19.08.18 | 2. runda klasyf. | Sara Guglielminotti | Arabella Koller | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | Rotterdam | ceglana |
Arabella Koller form & Sara Guglielminotti form
Arabella Koller - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Ohunene Comfort Yakubu | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Anna Petkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Kayo Nishimura | 4-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Hina Inoue | 1-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 3-1, Xenia Bandurowska - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Evgeniya Burdina | 7-65, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Anna Semenova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Abigail Amos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Sophia Biolay | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Yasmine Kabbaj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Fiona Ganz | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.05.23 2. runda klasyf. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Chiara Di Genova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Sara Guglielminotti - ostatnie mecze
Monastir - twarda | ||||
12.12.18 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.18 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Maria Titova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Diae El Jardi | 6-75, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.11.18 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Megan Mccray | 2-1, Megan Mccray - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Isabelle Haverlag | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Arabella Koller | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
28.07.18 1. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Noka Juric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.07.18 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.01.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Daniella Dimitrova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Estelle Ionita | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Ines Benito | 6-3, Ines Benito - krecz | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Eirini Kontaki | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
06.11.17 Klasyf. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Shelly Krolitzky | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Lara Michel | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |