MECZ
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Sara Cakarevic | Maneva Rakotomalala | 6-1, 6-3 | W25 Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sara Cakarevic | Maneva Rakotomalala | |
1. podanie % | 24/49 (49%) | 27/40 (68%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/24 (71%) | 9/27 (33%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 6/13 (46%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/40 (63%) | 19/49 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Maneva Rakotomalala | |
Sara Cakarevic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-0 | Maneva Rakotomalala | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Sara Cakarevic | 2-1 | |
0-0, 15-0 | ||
3-1 | Maneva Rakotomalala | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 4-1 | |
5-1 | Maneva Rakotomalala | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Sara Cakarevic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-1 | Maneva Rakotomalala | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Maneva Rakotomalala | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Maneva Rakotomalala | |
0-0 | ||
Sara Cakarevic | 3-3 | |
4-3 | Maneva Rakotomalala | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sara Cakarevic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
13.09.01, 22 lat
13.09.01, 22 lat
Sara Cakarevic vs. Maneva Rakotomalala - Wzajemne mecze
01.07.19 | 1. runda klasyf. | Sara Cakarevic | Maneva Rakotomalala | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Denain | ceglana |
Sara Cakarevic form & Maneva Rakotomalala form
Sara Cakarevic - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - krecz | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
25.01.24 3. runda | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
18.12.23 1. runda | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
13.12.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
14.09.23 3. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.07.23 1. runda | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Maneva Rakotomalala - ostatnie mecze
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Yelena Lebeau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 7-61, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Massiva Boukirat | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Seda Baslilar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Arina Bulatova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tian Jialin | 6-74, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 2-6, - Maneva Rakotomalala - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Jade Psonka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Otzipka | 5-7, 7-65, 10-4 | szczegóły meczu | |
W40 Saint - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Elizabeth Jurna | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.07.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bozova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Arina Rodionova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luisina Giovannini | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Sophia Biolay | 0-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eva Marie Desvignes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Croissy - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
22.03.23 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amiens - ceglana | ||||
10.03.23 Ćwierćfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.03.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.23 Klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |