MECZ
31.01.20 | Ćwierćfinał | Sapfo Sakellaridi | Anja Wildgruber | 6-3, 6-2 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sapfo Sakellaridi | Anja Wildgruber | |
1. podanie % | 45/60 (75%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 16/30 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 7/20 (35%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/50 (54%) | 22/60 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/110 (59%) | 45/110 (41%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Sapfo Sakellaridi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anja Wildgruber | |
0-0 | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-0 | |
2-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Anja Wildgruber | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sapfo Sakellaridi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anja Wildgruber | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-1 | Anja Wildgruber | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Sapfo Sakellaridi | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Anja Wildgruber | |
Sapfo Sakellaridi | 5-2 | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sapfo Sakellaridi vs. Anja Wildgruber - Wzajemne mecze
19.01.21 | Klasyf. | Sapfo Sakellaridi | Anja Wildgruber | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
31.01.20 | Ćwierćfinał | Sapfo Sakellaridi | Anja Wildgruber | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Sapfo Sakellaridi form & Anja Wildgruber form
Sapfo Sakellaridi - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.24 Finał | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.12.23 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anja Wildgruber - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.11.23 Półfinał | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu |