INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sara Gambogi vs. Sandy Marti - Wzajemne mecze
29.11.18 | Ćwierćfinał | Sandy Marti | Sara Gambogi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Solarino | dywanowa |
Sara Gambogi form & Sandy Marti form
Sara Gambogi - ostatnie mecze
W25 Selva - halowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
W25 Pescara - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
10.03.21 Klasyf. | vs. Jade Bornay | 6-4, 6-74, 4-10 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 5-7, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
15.12.20 1. runda | vs. Laura Mair | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.20 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 6-1, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
13.12.20 1. runda klasyf. | vs. Alice Volpe | 6-2, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Naima Karamoko | 3-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.20 Klasyf. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.20 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.10.20 Klasyf. | vs. Victoria Kalaitzis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
14.09.20 1. runda klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Trieste - ceglana | ||||
31.08.20 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 6-4, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda klasyf. | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
23.06.20 1. runda | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.06.20 1. runda | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 Klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.19 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |
Sandy Marti - ostatnie mecze
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Fiona Ganz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-4, 4-1, Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tina Nadine Smith | 6-76, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Josephine Kunz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Nina Geissler | 6-0, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Jessica Failla | 3-6, 0-3, - Sandy Marti - krecz | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.03.23 Klasyf. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
19.03.23 Finał | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.23 Półfinał | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Chloe Noel | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu |