MECZ
28.06.10 | 2. runda | Sandra Soler-Sola | Viktorija Golubic | 4-6, 6-1, 6-2 | Cremona | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sandra Soler-Sola vs. Viktorija Golubic - Wzajemne mecze
22.08.11 | Klasyf. | Sandra Soler-Sola | Viktorija Golubic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Prague Neride | ceglana |
28.06.10 | 2. runda | Sandra Soler-Sola | Viktorija Golubic | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Cremona | ceglana |
Sandra Soler-Sola form & Viktorija Golubic form
Sandra Soler-Sola - ostatnie mecze
Benicarlo - ceglana | ||||
07.11.11 2. runda klasyf. | vs. Sandra Gonzalez-Salas | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.11.11 Klasyf. | vs. Carolina Prats-Millan | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
17.10.11 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.11 1. runda klasyf. | vs. Kana Daniel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.11 2. runda klasyf. | vs. Giulia Sussarello | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
St.Cugat - ceglana | ||||
10.10.11 2. runda klasyf. | vs. Angelique Van Der Meet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
26.09.11 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
12.09.11 2. runda klasyf. | vs. Borislava Botusharova | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.11 Klasyf. | vs. Raluca Olaru | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.09.11 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Prague Neride - ceglana | ||||
22.08.11 1. runda klasyf. | vs. Petra Krejsova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.11 2. runda | vs. Annalisa Bona | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.11 Klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.11 1. runda | vs. Lisa-Marie Maetschke | 6-1, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monteroni - ceglana | ||||
01.08.11 1. runda | vs. Cristina Dinu | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.11 1. runda klasyf. | vs. Carolina Orsi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.11 Klasyf. | vs. Sara Eccel | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Vigo - twarda | ||||
25.07.11 1. runda | vs. Timea Babos | 2-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.07.11 2. runda | vs. Vanesa Furlanetto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Coruna - twarda | ||||
18.07.11 1. runda | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caceres - twarda | ||||
11.07.11 2. runda | vs. Victoria Larriere | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.07.11 Ćwierćfinał | vs. Maria Joao Koehler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.07.11 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
04.07.11 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Piquerez | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.07.11 Klasyf. | vs. Vlada Ekshibarova | 7-68, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
13.06.11 1. runda | vs. Julie Tringa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.11 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.06.11 Ćwierćfinał | vs. Diana Arutyunova | 6-74, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.11 Ćwierćfinał | vs. Lisa Sabino | 0-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
06.06.11 1. runda | vs. Silvia Garcia Jimenez | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Viktorija Golubic - ostatnie mecze
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.24 2. runda | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
20.01.24 3. runda | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hobart - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 Klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
15.10.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.09.23 Klasyf. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
09.09.23 Finał | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Półfinał | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |