MECZ
29.08.17 | 1. runda | Sandra Jamrichova | Angelique Svinos | 6-3, 6-3 | Ricany | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sandra Jamrichova | Angelique Svinos | |
1. podanie % | 37/65 (57%) | 39/59 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/37 (65%) | 25/39 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/28 (50%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/59 (51%) | 27/65 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/124 (55%) | 56/124 (45%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sandra Jamrichova vs. Angelique Svinos - Wzajemne mecze
29.08.17 | 1. runda | Sandra Jamrichova | Angelique Svinos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Ricany | ceglana |
Sandra Jamrichova form & Angelique Svinos form
Sandra Jamrichova - ostatnie mecze
W100 Trnava - ceglana | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Reka-Luca Jani | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
07.02.18 1. runda | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 1-4, - Sandra Jamrichova - krecz | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Veronika Vlkovska | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.17 2. runda | vs. Anastasia Detiuc | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.17 1. runda | vs. Angelique Svinos | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Polina Golubovskaya | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Kruijer | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 7-63, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
13.07.17 2. runda | vs. Katarina Adamovic | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.07.17 1. runda | vs. Ana Stefanovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
04.06.17 Finał | vs. Milana Spremo | 6-1, 3-0, Milana Spremo - krecz | szczegóły meczu | |
03.06.17 Półfinał | vs. Simona Heinova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.17 Ćwierćfinał | vs. Alena Fomina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.17 2. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.05.17 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Nicole Melichar | 6-0, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dunakeszi - ceglana | ||||
11.05.17 Ćwierćfinał | vs. Bernarda Pera | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.17 2. runda | vs. Daiana Negreanu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.17 1. runda | vs. Nadia Podoroska | 6-4, Nadia Podoroska - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Buzarnescu | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
06.04.17 2. runda | vs. Clothilde De Bernardi | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
04.04.17 1. runda | vs. Silvia Njiric | 0-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Zhima Du | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.03.17 1. runda | vs. Marie Temin | 2-6, 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.03.17 1. runda | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - halowa | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Lenka Jurikova | 2-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu |
Angelique Svinos - ostatnie mecze
Savitaipale - ceglana | ||||
02.08.18 2. runda | vs. Venla Ahti | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.18 1. runda | vs. Alisa Axyanova | 6-75, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.18 1. runda | vs. Anna Ukolova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.18 2. runda | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.18 1. runda | vs. Huliya Esen | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
03.06.18 2. runda klasyf. | vs. Ange Oby Kajuru | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Pia Konig | 4-6, 7-65, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.18 Klasyf. | vs. Maree Teiwa Casey | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.03.18 2. runda klasyf. | vs. Sonja Balic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra - ceglana | ||||
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ninomiya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Isabella Bozicevic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
13.10.17 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Colombo - ceglana | ||||
04.10.17 2. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
16.09.17 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.17 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.17 2. runda | vs. Kelly Williford | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.17 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Sandra Jamrichova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
15.08.17 1. runda | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
10.08.17 2. runda | vs. Oana Gavrila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.17 1. runda | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
12.07.17 1. runda | vs. Katarina Adamovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |