MECZ
13.02.17 | 1. runda klasyf. | Salma Ewing | Tereza Mihalikova | 6-4, 6-4 | Surprise | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Salma Ewing vs. Tereza Mihalikova - Wzajemne mecze
13.02.17 | 1. runda klasyf. | Salma Ewing | Tereza Mihalikova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Surprise | twarda |
Salma Ewing form & Tereza Mihalikova form
Salma Ewing - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
06.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Alana Smith | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Lepchenko | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-71 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Wakana Sonobe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Rhea Verma | 6-3, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Gabriella Price | 6-77, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ting-Ya Hsu | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Olivia Lincer | 6-2, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.22 Klasyf. | vs. Olivia Lincer | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.09.22 Finał | vs. Maria Rivera Corado | 3-4, - Salma Ewing - krecz | szczegóły meczu | |
24.09.22 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.09.22 Ćwierćfinał | vs. Mia Slama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.22 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.08.22 Klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | - | szczegóły meczu | |
21.08.22 2. runda klasyf. | vs. Fernanda Regalado Macias | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
20.08.22 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Maria Rivera Corado | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.08.22 2. runda klasyf. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.22 Klasyf. | vs. Johnnise Renaud | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Eryn Cayetano | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Tereza Mihalikova - ostatnie mecze
Nanchang - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Yexin Ma | 7-5, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
22.10.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 7-63, 5-7, 0-0, - Tereza Mihalikova - krecz | szczegóły meczu | |
Granby - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kayla Cross | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
02.04.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Arcadia - twarda | ||||
01.03.22 Klasyf. | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 6-0, 4-10 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
24.01.22 2. runda klasyf. | vs. Alice Rame | 7-64, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kaia Kruus | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
22.11.21 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Kateryna Baindl | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Katie Codd | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Erica Oosterhout | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
07.10.21 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.10.21 1. runda | vs. Molly Helgesson | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 7-63, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.21 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
25.08.21 1. runda | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.21 Klasyf. | vs. Alexandra Bozovic | 7-5, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Romana Cisovska | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |